Co říkají naši klienti?

Ing. Martin Ioan Košťál, jednatel společností Alemar Group a Martypet

CRM systém je šikovný software, který posunul správu našich dluhopisů do 21. století. Když jsme si smlouvy vytvářeli, evidovali a spravovali sami, bylo běžné, že jsme nad tím strávili 2 až 3 hodiny denně! To je v podstatě půl úvazek jednoho kvalifikovaného zaměstnance. Teď máme všechno na pár kliknutí a místo administrativy se můžeme věnovat byznysu. CRM navíc výrazně eliminuje riziko lidské chyby.

Ing. Petr Šlampa, jednatel společností Apollo Real Estate a Market Balance

CRM nám výrazně šetří čas i peníze. Jde o cloudové řešení, které obsahuje vše potřebné, aniž by zdržovalo zbytečnostmi. Tvůrce očividně věděl, co zákazník potřebuje. Veškerá evidence týkající se zákazníků je efektivní a obsahuje digitalizované verze klientské dokumentace, což zkracuje dobu, kterou naši zaměstnanci tráví digitalizací dokumentů. Vyhledávání je taky rychlé a snadné, ale nejvíc bych asi vyzdvihl to, že snižují chybovost lidí.

David Andreas Holub, jednatel společnosti Info Detective Company

Hlavně musím pochválit přehlednost a rychlost reakce celého systému. Celkově nám urychlil a zjednodušil procesy a umožňuje nám rychlý přehled a usnadňuje administrativu. Nejvíc cením okamžitý náhled na zpětnou vazbu investorů. Systém je celkově dobře zpracovaný a pro uživatele jednoduchý.

Martin Štěrba, jednatel
společnosti UH Car

Dlouho jsme hledali optimální řešení pro zjednodušení administrativy a správy našich dluhopisů. Zpočátku jsme vše museli dělat ručně, s použitím excelovských tabulek, a veškeré úkony byly nejen časově, ale i finančně velmi náročné. Použitím CRM systému od společnosti Servis pro emitenty jsme významně zjednodušili a zpřehlednili naše finanční portfolio, usnadnili si vyplácení výnosů a získali dokonalý přehled o všech našich objednávkách, platbách a klientech.

Ing. Karel Semerák, jednatel společnosti Sense Vital AirCar

CRM systém používáme pro správu dluhopisů, komunikaci se zákazníkem a veškerou smluvní agendu. Značně nám zjednodušil a zrychlil práci a ušetřil desítky, možná stovky hodin času, protože už vše vyřizujeme elektronicky a v podstatě automaticky. Na systému oceňujeme především jeho přehlednost a uživatelsky přívětivý přístup.

Napište nám a vyzkoušejte CRM systém

13 + 12 =